Терапевтична стоматологія

Ендодонтія

Ендодонтія – це розділ стоматології, пов´язаний з лікуванням кореневих каналів. Необхідність у лікуванні кореневих каналів виникає при розвитку ускладнень карієсу (пульпіт, періодонтит), травмах зубів, а інколи, при підготовці до протезування. Особливу увагу заслуговують випадки лікування зубів з неякісно пролікованими кореневими каналами, що пояснюється складною будовою кореневих каналів.

В нашій стоматології лікування каналів зуба проводиться лікарем ендодонтистом. Лікування кореневих каналів є безболісною процедурою, яка може при певному діагнозі проводитись в одне відвідування і передбачає виконання всіх необхідних етапів. Кожен етап ендодонтичного лікування (медикаментозна обробка, стерилізація, пломбування) є дуже важливими. Тільки досконале виконання дає хороший прогнозований результат.

Під час лікування кореневих каналів ми використовуємо дентальний мікроскоп , що в декілька разів збільшує можливість збереження зубів і проведення успішного лікування навіть в найбезнадійніших випадках.

Якісне ендодонтичне лікування – це збереження Вашого зуба, здоров’я та Ваших коштів. Воно не може бути дешевим, однак втрата зуба або імплантація будуть об’єктивно більш дорогими.

Необхідність лікування зубного каналу виникає у випадку розвитку інфекції в корені зуба. Інфекція проникає в канал через каріозну порожнину при несвоєчасному лікуванні карієсу. Саме тому цей процес можна вважати ускладненням карієсу.

Щоб зменшити ймовірність необхідності лікування каналів, потрібно вчасно лікувати карієс, ретельно чистити зуби, регулярно (один раз в півроку) проходити огляд та проводити гігієну ротової порожнини.

Пам’ятайте! Найкращий зуб – це свій зуб!!!

Лікування кореневих каналів включає в себе такі етапи:

  • Для контролю лікування робимо прицільний рентгенівський знімок
  • Визначаємо кількість кореневих каналів, їх стан і довжину. Довжину кореневих каналів визначаємо апекс локатором
  • Інструментальна обробка кореневих каналів. Основна задача – ретельно очистити канал і надати йому конусної форми (це дає можливість запломбувати його максимально герметично). Проводиться спеціальними ротаційними нікель-титановими інструментами
  • Медикаментозна обробка, стерилізація. На цьому етапі використовуються спеціальні антисептичні речовини (гіпохлорид, хлоргексидин, лимонна кислота, EDTE), які повністю вимивають кореневі канали – максимально знищують бактерії, досягаючи стерильності й виключаючи рецидив запалення даного зуба.
  • Пломбування кореневих каналів. На цьому етапі ми використовуємо  трьохвимірне пломбування кореневих каналів розігрітою гутаперчею. Цей метод дозволяє нам запломбувати як основний канал, так і його розгалуження. Таке пломбування є надійним і довготривалим.

З чого варто почати?

Пройти консультацію, зробити комп’ютерну томографію (якщо в цьому буде необхідність)

Яка буде вартість послуги?

Ендодонтичне лікування 1 кореневого каналу – від 500 грн.

Розпломбування 1 кореневого каналу – від 200 грн.

Видалення  зламаного інструмента в кореневих каналах – від 500 грн.

Як записатися на прийом чи отримати консультацію?

Якщо у Вас щось болить і Вам потрібна наша допомога просто зараз, зателефонуйте за цими телефонами ☎️(095)4016631, (097)9873960 , і ми зробимо все можливе, щоб Вам допомогти якнайшвидше.

Бажаєте задати нам питання?

Якщо у Вас виникли питання Ви можете написати нам і ми найближчим часом надамо Вам відповідь