Професійна гігієна

Професійна гігієна

Професійна гігієна – це комплекс процедур, спрямованих на усунення скупчення бактерій і зубного каменю, відновлення мінерального складу і кольору зубної емалі.

Варто пам’ятати❗️, що необхідно звертатись для проведення професійної гігієни ротової порожнини що півроку. Ця процедура допоможе зберегти Ваші зуби здоровими застерегти їх від розвитку більшості захворювань.

Пріоритетом “Стоматології Єрмакових” є проведення гігієни порожнини рота на високому професійному рівні, а також навчання та контроль за правильністю використання пацієнтом гігієнічних засобів: зубних щіток, зубних ниток, йоржиків, зубних еліксирів, щіток для язика тощо.
Телефони для запису:☎️+38(095)4016631, +38(097)9873960

Професійна гігієна ротової порожнини проводиться лікарем-гігієністом і включає в себе наступні етапи:

  • видалення зубних відкладень за допомогою ультразвукового скейлера або пневматичного скейлера. Даний апарат створює коливання, завдяки яким видаляються тверді зубні відкладення. Процедура безболісна та не шкідлива для емалі зуба;
  • видалення м’якого та пігментованого зубного нальоту. Для проведення даної процедури застосовується апарат Air-fflow. Його дія включає в себе одночасну подачу води, спеціального абразивного порошку та повітря;
  • полірування зубів.

Яка буде вартість послуги?

Первинна професійна гігієна – 1000 грн.

Вторинна професійна гігієна – 750 грн.

Дитяча гігієна (молочні зуби) – 500 грн.

Дитяча гігієна (змінний прикус) – 750 грн.

Як записатися на прийом чи отримати консультацію?

Якщо у Вас щось болить і Вам потрібна наша допомога просто зараз, зателефонуйте за цими телефонами ☎️ +38(095)4016631, +38(097)9873960 , і ми зробимо все можливе, щоб Вам допомогти якнайшвидше.

Бажаєте задати нам питання?

Якщо у Вас виникли питання Ви можете написати нам і ми найближчим часом надамо Вам відповідь