Художня реставрація

Художня реставрація

Художня реставрація зубів – це ціле мистецтво! Ми не просто відновлюємо пошкоджений зуб, а домагаємось точного збігу форми і кольору зуба. Ми використовуємо надійні й безпечні композитні матеріали.

Художня реставрація зубів фотополімерними матеріалами – досить універсальний і надійний метод. Вона допомагає порівняно швидко та ефективно зробити посмішку більш гармонійною і досконалою. Якщо зубний ряд має якісь нерівності, деякі зуби відрізняються за відтінком від інших або між ними є неестетичні щілини, все це можна виправити за допомогою художньої реставрації.

Художня реставрація триває від 1-ї години до 2-х, в залежності від ступеню руйнування зуба.Для забезпечення довговічності результату ми використовуємо ізоляційну систему кофердам, яка дозволяє працювати в сухих умовах для надійного з’єднання реставраційного матеріалу з тканинами зуба.

Як правило, лікування включає наступні етапи:

  • знеболення;
  • препарування каріозної порожнини;
  • видалення уражених тканин;
  • знезараження, промивання, висушування порожнини;
  • пломбування зуба;
  • полірування готової реставрації.

Яка буде вартість послуги?

Від 600 грн.

Як записатися на прийом чи отримати консультацію?

Якщо у Вас щось болить і Вам потрібна наша допомога просто зараз, зателефонуйте за цими телефонами:☎️  +38(095)401 66 31, +38(097)987 39 60, і ми зробимо все можливе, щоб Вам допомогти якнайшвидше.

Наші роботи

Бажаєте задати нам питання?

Якщо у Вас виникли питання Ви можете написати нам і ми найближчим часом надамо Вам відповідь