Дитяча стоматологія

Дитяча стоматологія

Візит до стоматолога, як одна з найрадісніших подій безтурботного дитинства … Саме таке враження Ви можете подарувати своїй дитині, замість тяжких спогадів про перші відвідини  стоматологічної поліклініки.

Від знайомства зі стоматологом в дитинстві залежить ставлення дорослої людини до зубних лікарів, тому дуже важливо залишити тільки приємні спогади про перший візит в стоматологію. У багатьох стрес від першого візиту до стоматолога переростає в страх, через який в майбутньому відвідування лікаря відкладається до останнього.

А без своєчасного лікування та профілактики неминучі хвороби зубів, що провокують безліч інших проблем: починаючи від деформації щелепи і закінчуючи захворюваннями шлунково-кишкового тракту.

Особлива увага приділяється діагностиці захворювань зубів, яка повинна бути не тільки інформативною, а й абсолютно безпечною для дитини.

Навіть якщо дитину ніщо не турбує, і Ви впевнені, що лікувати нічого не потрібно, приведіть його на профілактичний прийом. Дитина запам’ятає, що відвідувати стоматолога не страшно і не буде вередувати, коли допомога зубного лікаря дійсно знадобиться. Кожен маленький пацієнт іде від нас з невеликим подарунком, щоб малюк з більшим бажанням прийшов до лікаря в інший раз.

Стоматологія Єрмакових надає ряд послуг в сфері дитячої стоматології, а саме :

Стоматологія Єрмакових надає ряд послуг в сфері дитячої стоматології, а саме :

  • Психологічна адаптація дитини
  • Лікування карієсу
  • Пломбування молочних та постійних зубів у діток
  • Лікування періодонтиту та пульпіту
  • Фторування
  • Герметизація фісур
  • Професійна гігієна порожнини рота

Яка буде вартість послуги?

Пломбування – від 500 грн.

Лікування пульпіту – від 800 грн.

Фторування ( 1 зуб) – 50 грн.

Герметизація фісур молочного/постійного зуба – 250/350 грн.

Професійна гігієна – від 500 грн.

Як записатися на прийом чи отримати консультацію?

Якщо у Вас щось болить і Вам потрібна наша допомога просто зараз, зателефонуйте за цими телефонами:  +38(095)401 66 31, +38(097)987 39 60, і ми зробимо все можливе, щоб Вам допомогти якнайшвидше.

ПЕРШИЙ ВІЗИТ ДИТИНИ ДО СТОМАТОЛОГА

  • Наші лікарі прагнуть не тільки вилікувати малюка, але і захистити його від стресу, почуття страху і негативних емоцій. Щоб перший візит малюка в клініку запам’ятався як приємна подія, необхідні зусилля не тільки персоналу клініки, а й батьків.
  • Під час першого візиту в стоматологію краще обмежитися консультацією, в ході якої дитина познайомиться з лікарем, асистентом і звикне до оточуючої обстановки. У легкій і доступній дитині формі, лікар розповість про майбутнє лікування, щоб малюк не боявся майбутніх маніпуляцій.
  • Якщо дитина не боїться лікувати зуби, то регулярний огляд у стоматолога стане постійною звичкою на все життя. Це дозволить уникнути в майбутньому появи запущених захворювань та інших проблем із зубами.

Наші фото

Бажаєте задати нам питання?

Якщо у Вас виникли питання Ви можете написати нам і ми найближчим часом надамо Вам відповідь