Про нас

Як все розпочиналось ...

Стоматологія Єрмакових – це колектив, що увібрав і примножив багаторічний досвід поколінь, які поєднали якісне лікування, турботливе ставлення та сучасний підхід. Адже починалося все ще під час німецької окупації…

У Луцьку тоді організовували різні навчальні заклади для української молоді. Так батьки Андрія Несмяновича із села Хорлупи, якому на той час виповнилось шістнадцять років, відправили його здобувати професію кравця. Ідучи містом, він  натрапив на оголошення про набір на курси зубних техніків і, оскільки його мати часто страждала від зубного болю, вирішив відвідувати їх, щоб зарадити цьому. Це були перші лекції зубних техніків для української молоді у Луцьку. Після закінчення навчання він почав працювати в Олиці. Однак згодом був змушений повернутись у рідне село. Батька Андрія арештували німецькі окупанти і розстріляли у луцький тюрмі, а через деякий час, у 1944 році ув’язнили й Андрія. 11 років він провів у сталінських концтаборах. Та, завдяки своїй професії після каторжних робіт на воркутинських лісоповалах, він почав  працювати в санчастині табору. В 1967 році Андрій був повністю реабілітований, почав навчатись у Харківському медичному училищі. Після закінчення працював у своєму селі, потім в районній поліклініці Шацька, а з 1966 і до виходу на пенсію – у Ківерцівській стоматологічній поліклініці. А в реєстратурі цієї поліклініки працювала його дружина Катерина Петрівна.

Після виходу на пенсію Андрій Несмянович не зміг покинути улюблене заняття, бо стоматологія вже стала частиною його життя. Так було вирішено відкрити приватний кабінет. Разом з ним почав працювати і його син Андрій, котрий був здібним лікарем з доброю та щирою душею. На жаль, важка хвороба забрала його у молодому віці. Але захоплення стоматологією перейняли внуки Андрія Тимофійовича –Христина і Роман, які любили проводити канікули у дідуся та бабусі. Вони годинами могли просиджувати у його кабінеті, спостерігати за роботою діда та дядька. Ще б пак, атмосфера у дідовому кабінеті була надзвичайно позитивною і заряджала енергією. Бо пацієнти, які приходили на прийом, любили просто поговорити з дідом Андрієм, пригадати минуле, обговорити події сьогодення. А дідусь знаходив спільну мову з кожним – і з простим робітником, і з вчителем або лікарем.

Після закінчення навчання внуки Андрія Тимофійовича продовжують його справу, але вже на сучасному рівні, впроваджуючи в роботу новітні технології. Христина з чоловіком Сергієм працюють у Хмельницькому, а Роман з дружиною Оленою – у Ківерцях…

Роман здобувши освіту зубного техніка та зубного лікаря в медичному коледжі Луцька, далі пішов навчатись в Львівський медичний інститут, де здобув вищу освіту лікаря-стоматолога. Не зупинившись на цьому постійно вдосконалює свої знання та професійні навички, відвідуючи як українські лекції та майстер -класи так і закордонні.

Про нас

Ми заснували Стоматологію Єрмакових у 2010 році і з того часу встигли зарекомендувати себе як висококваліфікований колектив, який постійно прагне розвитку та вдосконалення. 

Наша команда складається з молодих амбітних людей, які хочуть виконувати свою роботу високопрофесійно, якісно і водночас так, щоб пацієнти, які приходять за допомогою, могли відчути не тільки турботу, але й хоч якесь задоволення. Індивідуальний підхід до кожного та приємна атмосфера  – основні принципи нашої роботи. За плечима кожного лікаря чималий досвід роботи з дітьми та дорослими, а в руках – сучасні технології, які забезпечать максимально вдалий результат.

Ми можемо з впевненістю сказати, що існує лише один критерій оцінки лікаря-стоматолога – це його професіоналізм. Тому наші лікарі постійно відвідують лекції та семінари, тренінги та майстер-класи. Ми вчимося, аби ставати ще кращими!

Зазвичай прийом у стоматолога – це вимушена дія, яка нагнітає страх, однак відвідавши нашу клініку, ви переконаєтеся у протилежному! Приходьте до нас, і ми зробимо ваші зуби здоровими, а усмішку – чарівною!

Наша ціль

Постійно розвиватись, вдосконалювати свої професійні навички, щоб бути найкращими для Вас!

Наше завдання

Зробити все якнайкраще!!!

Чому ми?

Вибір стоматологічних клінік в наш час дуже великий, але коли йде мова про складне лікування, якість роботи та безпечність круг значно зменшується.

  • професіоналізм. В нашій стоматології лише кваліфіковані спеціалісти, в яких роки професійного досвіду, десятки спеціалізованих курсів, конференцій та семінарів.
  • дезінфекція та стерилізація на високому рівні. Нажаль, стоматологія –  це одне з тих місць, де ризик інфікування дуже високий. Тому наша клініка знаходиться в лавах тих, хто не лише дбає про високий рівень стоматологічних послуг, а й про Ваше здоров’я в цілому. Обов’язкове зберігання інструментів – борів, ортопедичних ложок, наконечників тощо – в спеціальних крафт пакетах. Ми використовуємо широкий спектр одноразових інструментів (слиновідсмоктувачі, нагрудники, одноразові ложки і т.д.), вони використовуються виключно одноразово! Ми не працюємо голими руками – тільки  в рукавичках!
  • сучасне обладнання. У нас є рентген, що забезпечує точність діагностики та лікування. Вберегти пацієнтів від болю допомагає медичний мікроскоп. Ми слідкуємо за інноваціями і впроваджуємо їх в свою роботу.
  • гарантія. Всі процедури виконуються якісно, тому ми надаємо гарантії. Наша мета – не просто надати певні послуги, а досягти високих результатів у лікуванні.
  • комфорт. Клініка влаштована так, щоб в ній було спокійно і затишно. Ввічливі адміністратори допоможуть з будь-яким проханням.

Наша команда

Сьогодні ми з впевненістю можемо сказати, що праця, яку ми вклали в нашу справу, і люди, які допомагають нам втілювати нашу мрію в реальність, часто стають невід’ємною частиною нашого життя.

Наш трудовий колектив складається з молодих людей, які хочуть виконати свою роботу так, щоб ті, хто приходять по допомогу, в силу обставин могли відчути не тільки турботу, але і хоч якесь задоволення.

Відвідування стоматолога – це вимушена дія, яка зазвичай нас страшить. Наші лікарі зроблять все максимально комфортно і безболісно для вашого задоволення і ваших дітей.

Зв'язатися з нами
Єрмаков Роман Ігорович
Власник, головний лікар, лікар-стоматолог, спеціалізація ортопедія, загальна стоматологія

Спеціалізується на протезуванні та ендодонтії

Єрмакова Олена Юріївна
Власник, менеджер, гігієніст зубний

Спеціалізується на професійній гігієні ротової порожнини, навчанні правильної домашньої гігієні, підбір засобів для домашньої гігієни.

Лукашевич Богдан Олегович
Лікар-стоматолог, Спеціалізація загальна стоматологія

Спеціалізується на художній реставрації

Пацик Володимир Анатолійович
Лікар-стоматолог, спеціалізація хірургічна стоматологія

Хірург-імплантолог

Дігільова Наталя Юріївна
Лікар-стоматолог, спеціалізація дитяча стоматолоія, гігієніст зубний

Спеціалізується на дитячій стоматології, дитячій ендодонтії, професійній гігієні ротової порожнини

Кметь Ірина
Асистент стоматолога

Балаєскул Ольга
Асистент стоматолога

Максимчук Ольга
Асистент стоматолога

Острикова Яна
Адміністратор

Хмілевська Тетяна
Адміністратор

Стерильність

Стерильність понад усе! Нехтування вимогами до стерильності може призвести до зараження інфекційними захворюваннями. Щоб запобігти цьому, ми використовуємо багатоступеневу методику стерилізації.

Професійна команда

В Стоматології Єрмакових працюють спеціалісти вузьких профілів: зубний гігієніст, терапевт-стоматолог, дитячий стоматолог, лікар-ендодонт, ортопед, хірург-стоматолог.

Гарантія

Ми впевнені у якості своєї роботи, тому надаємо гарантії, що допоможе вам заощадити ваші кошти.

Сучасне обладнання

Наявність сучасного обладнання гарантує проведення якісного лікування. Щоб не завдати пацієнту болю і не пропустити найменших деталей під час проведення процедури, ми використовуємо стоматологічний мікроскоп.

Завжди на зв'язку

Для нас не існує поняття не робочого часу. Якщо у Вас щось болить і вам потрібна наша допомога просто зараз, зателефонуйте за цими номерами: +38(095)401 66 31, +38(097)987 39 60, і ми зробимо все можливе, щоб вам допомогти якнайшвидше.